Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Method
el: Μέθοδος

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου
