Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: فیلد

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Method
fa: روش

en: Add field
fa: افزودن فیلد

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد
