Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field
oc: Camp

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Method
oc: Metòde

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Field settings
oc: Paramètres del camp
