Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Method
tr: Yöntem

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
