Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Field
ar: الحقل

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Method
ar: الطريقة

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
