Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Method
da: Metode

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
