Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo
