Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Method
et: Meetod

en: Add field
et: Lisa väli

en: Field settings
et: Välja seaded

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
