Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Field
fr: Champ

en: Field name
fr: Nom du champ

en: An error occurred
fr: Une erreur s'est produite

en: Method
fr: Méthode

en: Add field
fr: Ajouter un champ

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
