Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Field
he: שדה

en: Field name
he: שם שדה

en: Method
he: שיטה

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Field settings
he: הגדרות שדה
