Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Method
hr: Metoda

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Field settings
hr: Postavke polja
