Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Field name
hu: Mező neve

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Method
hu: Mód

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
