Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: An error occurred
kn: ಒಂದು ದೋಷ ಎದುರಾಗಿದೆ
