Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە
