Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम
