Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Field
pt: Campo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Method
pt: Método

en: Add field
pt: Adicionar campo

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Um erro ocorreu ao processar %error_operation com os argumentos: @arguments
