Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
