Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Method
gl: Método

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Field settings
gl: Configuracións do campo
