Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
