Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល
