Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Method
lt: Būdas

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos
