Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Method
mr: पद्धत(Method)
