Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Field name
uk: Назва поля

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Method
uk: Спосіб

en: Add field
uk: Додати поле

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
