Scrambler (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Field
vi: Trường

en: Field name
vi: Tên trường

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Method
vi: Phương thức

en: Add field
vi: Thêm trường

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu
