Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Method
ast: Métodu
