Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Field
bg: Поле

en: Add field
bg: Добави поле

en: Field settings
bg: Настройки на полето
