Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Field
cy: Maes

en: Method
cy: Dull

en: Add field
cy: Ychwanegu maes

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
