Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Method
fi: Tapa

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Field settings
fi: Kentän asetukset
