Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Field
hy: Դաշտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր
