Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Add field
is: Bæta við svæði

en: Field settings
is: Svæðastillingar
