Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Method
jv: Metode

en: Add field
jv: Tambah field

en: Field settings
jv: Sétingan field
