Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
