Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Field
mn: Талбар

en: Field name
mn: Талбарын нэр
