Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Method
nl: Methode

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
