Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Field
nn: Felt

en: Field name
nn: Feltnamn
