Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: میدان

en: Field name
fa: نام میدان

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: Field settings
fa: تنظیمات میدان
