Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: General settings
ro: Setări generale

en: Field
ro: Câmp

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Method
ro: Metodă

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Field settings
ro: Opţiuni câmp
