Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Method
sk: Metóda

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa
