Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Field name
sl: Ime polja

en: Method
sl: Metoda

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
