Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Field
be: Поле

en: Method
be: Метад

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Field settings
be: Наладкі поля
