Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད
