Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Add field
ka: ველის დამატება
