Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Method
sv: Metod

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
