Scrambler (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Field
az: Sahə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
