Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Method
eu: Metodoa

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak
