Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Method
lv: Veids

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi
