Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
