Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Field
pl: Pole

en: Method
pl: Metoda

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
