Scrambler (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
