Scrambler (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
